Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
15.11.2016

Türkiye’nin en büyük karayolu trafik güvenliği etkinliğine dönüşen 7.si 17-19 Kasım 2016'da gerçekleşen Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı (KTGS) SBM, standında inovatif uygulamalarını anlattı.

"Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı",  17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde düzenlendi.

T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafınd​an desteklenen etkinliğe, yurtiçi, yurtdışı şirketlerin yanında birçok Büyükşehir Belediyesi'nin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı'nın Mobil Aplikasyon Sponsoru olarak, 102 numaralı standda, inovatif projelerinden Mobil Kaza Tutanağı, 5664 SMS Servisi ve Sigortam360 gibi önemli hizmetlerini tanıttı.

Etkinlikte ayrıca Mobil Kaza Tutanağı uygulamamızın doldurulmasına dair yarışma düzenlendi ve en hızlı tutanak girişi yapan kişiler ödüllendirildi. SBM Standı ziyaretçi akınına uğradı.

​Etkinlik hakkında bilgilere ulaşmak için tıklayınız..​

Fuar videosuna ulaşmak için tıklayınız..​​​


Sosyal Medya