Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
25.10.2016

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM), dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen The Stevie Awards 2016’da (Uluslararası İş Ödülleri) 6 ödül birden kazandı.

​​

Bu yıl 13'üncüsü gerçekleştirilen, dünyanın en önemli uluslararası iş ödülleri programı olan ve dünyanın en başarılı kurumlarını ve yöneticilerini ödüllendiren Stevie Awards'ın ödülleri görkemli bir törenle 21 Ekim 2016 Cuma gecesi İtalya'nın ev sahipliğinde Roma'da sahiplerini buldu. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, Roma'da düzenlenen törende 3 Altın, 1 Gümüş ve 2 Bronz olmak üzere toplamda 6 ödül kazanarak inovasyon ve teknoloji alanındaki başarılarını uluslararası arenada, alanında en büyük isimlerin yarıştığı bir platformda tescillemiş oldu.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi adına ödülleri alan SBM Merkez Müdürü Aydın Satıcı, ödül töreninde yaptığı konuşmada, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi olarak burada bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ekibi ile gurur duyduğunu söyleyen Aydın Satıcı, birlikte mükemmel işler yaptıklarını ve bunun sonucunda bu ödülleri kazanmayı hakettiklerini belirtti.


60'tan fazla ülkeden 3 bin 800 kurum ve yöneticinin yarıştığı dünya çapındaki organizasyonda SBM'nin ödül aldığı kategoriler şunlar oldu:

  1. "Yılın CEO'su" ödülleri kategorisinde "Sigortacılık" dalında Aydın Satıcı "ALTIN",

  1. "Yılın Şirketi" ödülleri kategorisinde "Sigortacılık" dalında Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi "ALTIN",

  2. "App" ödülleri kategorisinde, "En Innovatif Uygulama" dalında Mobil Kaza Tutanağı uygulaması "ALTIN",

  3. "En İnovatif Şirket" ödülleri kategorisinde Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi "GÜMÜŞ",

  4. SBM İnsan Kaynakları Departmanı, "Yılın İnsan Kaynakları" dalında "BRONZ",

  5. SBM BT Servis Yönetimi  Departmanı, "Yılın IT Departmanı" dalında "BRONZ" ödül aldı.​​

 ​
 
​ 
​​​​
​​​
Sosyal Medya