Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
1.9.2016

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM), Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen The Stevie Awards 2016’da (Uluslararası İş Ödülleri) altı ödüle layık görüldü.

Bu yıl 13'üncüsü gerçekleştirilen, dünyanın tek uluslararası iş ödülleri programı olan ve dünyanın en başarılı kurumlarını ve yöneticilerini ödüllendiren The Stevie Awards'ta, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) 6 ödül aldı. 3 Altın1 Gümüş2 Bronz ödül kazanan SBM, böylelikle inovasyon ve teknoloji alanındaki başarılarını uluslararası arenada, alanında en büyük isimlerin yarıştığı bir platformda tescillemiş oldu.

International Business Awards, uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içinde gösterdikleri başarı ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları ile değerlendiriyor. Altın, Gümüş ve Bronz dallarında verilen ödüller için 60'tan fazla ülkeden 3 bin 800 kurum ve yönetici yarıştı. Dünya çapındaki organizasyonda yarışan kurumlar; inovasyon, IT, pazarlama, insan kaynakları, müşteri hizmetleri, halkla ilişkiler gibi pek çok kategoride değerlendirildi. Ödül alacak kurum ve yöneticilerin belirlenmesi için 200'den fazla dünya çapındaki yönetici değerlendirme yaptı.

Ödül Töreni Roma'da!

Stevie Awards'ın ödülleri görkemli bir törenle 21 Ekim 2016 Cuma gecesi İtalya, Roma'da sahiplerini bulacak.

SBM'in ödül aldığı kategoriler:​

1) "Yılın Yöneticisi" ödülleri kategorisinde "Sigortacılık" dalında Aydın Satıcı "ALTIN",

2) "Yılın Şirketi" ödülleri kategorisinde "Sigortacılık" dalında Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi "ALTIN",

3) "App" ödülleri kategorisinde, "En İnovatif Uygulama" dalında Mobil Kaza Tutanağı uygulaması "ALTIN",

4) "En İnovatif Şirket" ödülleri kategorisinde Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi "GÜMÜŞ",

5) SBM İnsan Kaynakları Departmanı, "Yılın İnsan Kaynakları" dalında "BRONZ", 

6) SBM BT Servis Yönetimi  Departmanı, "Yılın IT Departmanı" dalında "BRONZ" ödül aldı.

Stevie Ödülleri Hakkında:

Dünyanın en saygın iş ödüllerinden biri olan Stevie Ödülleri, 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiriyor. Amerikan İş Ödülleri (American Business Awards), Uluslararası İş Ödülleri (International Business Awards), Stevie İş Kadınları Ödülleri (Stevie Awards for Women in Business) ve Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri (Stevie Awards for Sales & Customer Service) olmak üzere toplam dört program dahilinde verilen Stevie Ödülleri, dünyanın dört bir yanındaki üstün kurumsal performansları ön plana çıkarıyor.​​​​Sosyal Medya