Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
7.12.2017

Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezi’nde, 16-17-18 Kasım 2017 tarihlerinde 8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı düzenlendi.

​Fuar, karayolu trafik güvenliğine katkı sağlanması amacıyla, üretici, uygulayıcı ve bilim insanlarının çalışmalarının ve tecrübelerinin karşılıklı olarak paylaşılacağı bir ortamın oluşturulması için İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı), Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı (Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü), Türkiye Belediyeler Birliği ve TŞOF işbirliğinde ve destekleyici kuruluşların katkılarıyla gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en büyük karayolu trafik güvenliği etkinliğine dönüşen fuarda, ziyaretçi akınına uğrayan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkez olarak inovatif projelerimiz olan Mobil Kaza Tutanağı, 5664 SMS Servisi ve Sigortam360 hizmetlerimizi tanıttık.

Etkinlikte, Mobil Kaza Tutanağı uygulamasının doldurulmasına dair yarışmada, en hızlı kaza tutanağı girişini Mobil Kaza Tutanağı uygulaması ile gerçekleştiren ziyaretçiler ödüllendirildi.

TRT Haber standımızı ziyaret etti. TRT Haber'e Mobil Kaza Tutanağı avantajlarını anlattık.

TRT Haber videosu için tıklayınız

Etkinlik hakkında bilgilere ulaşmak için tıklayınız

Fuar videosuna ulaşmak için tıklayınız


Sosyal Medya