Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
6.12.2015

İnovasyon Haftası'nın son gününde "İnovaLİG 2015" in 5 ayrı kategorideki şampiyonları ödüllendirildi. SBM inovatif çalışmaları ile 488 şirket arasında yapılan değerlendirmede "İnovasyon Yaşam Döngüsü Süreçleri" şampiyonu oldu.

Aydın Satıcı İnovalig birincilik ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan aldı

Bu yıl 50 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası' nın son gününde "İnovaLİG Yarışması"nın 5 ayrı kategorideki şampiyonları ödüllendirildi. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi inovatif çalışmaları ile 488 şirket arasında yapılan jüri değerlendirmesinde  "İnovasyon Yaşam Döngüsü Süreçleri" şampiyonu oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından gerçekleştirilen ve 3 gün süren "Türkiye İnovasyon Haftası 2015" in son gününde, çalışmaları ile çeşitli kategorilerde inovatif bulunan şirketlere ödül verildi. TİM tarafından düzenlenen İnovaLig, Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olma özelliğini taşıyor.  Avrupa'da 17 ülkede uygulanan, AT Kearney'in koordinasyonunu sağladığı  IMP3rove programına paralel bir kurguyla hayata geçirilen proje kapsamında Türkiye'deki 488 firmanın inovasyon karneleri çıkarıldı. InovaLig büyük jürisi bu karneler doğrultusunda 5 farklı kategoride 2015 İnovasyon Liderlerini belirledi.​

Sigorta Sektörünün Başarısı

En yenilikçi ve inovatif sektör olarak sigorta sektörüne giden bu ödülle birlikte sektör, son yıllarda teknolojik yatırımlara yaptığı yatırımların, karşılığını en üst düzeyde göstermiş oldu.

Kazananların ödülleri Cumhurbaşkanı Sayın Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Sayın Mustafa Elitaş ve TİM Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi tarafından takdim edildi.

 Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen İnovaLİG Yarışması'nda, sigorta sektörünün teknoloji gücü Sigorta Bilgi Merkezi (SBM) "İnovasyon Yaşam Döngüsü" kategorisinin şampiyonu oldu. SBM'nin Merkez Müdürü Sayın Aydın Satıcı birincilik ödülünü Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Aydın Satıcı İnovalig birincilik ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan aldı

İnovaLİG Ödül Töreni’ninde ”İnovasyon Yaşam Döngüsü” kategorisinde Koruma Temizlik ikincilik, Shell&Turkas ise üçüncülük ödülünün sahibi oldu.​​​​​​​

Aydın Satıcı İnovalig birincilik ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan aldı

Sosyal Medya