Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
11.12.2013

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) resmi web sitesine Ekim ayında 946 bin 645 ziyaret gerçekleştirildi.

Kamu ve sigorta şirketlerine yönelik “online” sorgulama uygulamalarının ve sektör ile ilgili gelişmelerin yer aldığı Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) resmi web sitesine Ekim ayında 946 bin 645 ziyaret gerçekleştirildi. Sigorta sektöründe hızlı ve güvenilir bilginin kaynağı olarak görülen SBM web sitesi, hem vatandaşlar hem de sigorta şirketlerince verilere kolaylıkla ulaşım için tercih ediliyor. 

​​SBM web sitesine Ekim ayında, yurt dışından da 3 binin üzerinde ziyaret gerçekleşti.

Kaza Tespit Tutanağı sorgusu birinci sırada

Web sitesi ziyaret verilerine göre kullanıcılar yoğunlukla, Kaza Tespit Tutanağı Sorgulama ve İtiraz Etme uygulamasını kullanıyor. Bu uygulamayı, poliçe bilgilerinin ayrıntılı bir şekilde kontrol edilebildiği Trafik Poliçe Sorgulama uygulaması takip ederken üçüncü sırada Kasko Poliçe Sorgulama uygulaması yer alıyor.

Mobil ziyaretlerde artış!

Mobil kullanımın her alana yayıldığı günümüzde SBM web sitesine mobil cihazlardan yapılan ziyaret sayısında da artış gözlemleniyor. Ekim ayı verilerine göre mobil cihazlardan sitemize 24 binin üzerinde ziyaret gerçekleştirildi. Bu rakam Eylül ayında 22 bin 127, Ağustos ayında 20 bin 894 olarak görülüyor. Bu da mobil platformlardan SBM’ye ulaşım sayısının her geçen gün arttığını işaret ediyor.

websiteziyarethaberi.png

SBM sosyal ağlarda da etkinliğini artırıyor!

SBM’nin son aylarda özellikle facebook gibi sosyal ağlarda daha etkin olması, ziyaret sayılarındaki artışı da beraberinde getirdi. Sosyal ağların günümüz dünyasının bir vazgeçilmezi olduğu bilinciyle SBM, kullanıcı kolaylığı sağlamak açısından bazı uygulamalarını sosyal ağlara taşımayı da planlıyor.

Ekim ayı istatikstiklerinde belirgin bir ziyaret artışı gözlemlenen SBM facebook sayfasına www.facebook.com/sigortabilgivegozetimmerkezi adresinden ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medya