Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Best Dergisi Kasım 2016 - 15.11.2016

Best Dergisi Kasım 2016 Stevie Awards Haberi

stevie awards 2016, stevie awards, aydın satıcı, sigorta bilgi ve gözetim merkezi, sbmSigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM), dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen The Stevie Awards 2016'da (Uluslararası İş Ödülleri) 6 ödül birden kazandı.

Bu yıl 13'üncüsü gerçekleştirilen, dünyanın en önemli uluslararası iş ödülleri programı olan ve dünyanın en başarılı kurumlarını ve yöneticilerini ödüllendiren Stevie Awards'ın ödülleri görkemli bir törenle 21 Ekim 2016 Cuma gecesi İtalya'nın ev sahipliğinde Roma'da sahiplerini buldu.

SBM, Roma​'da düzenlenen törende 3 Altın, 1 Gümüş ve 2 Bronz olmak üzere toplamda 6 ödül kazanarak inovasyon ve teknoloji alanındaki başarılarını uluslararası arenada, alanında en büyük isimlerin yarıştığı bir platformda tescillemiş oldu.

Sigorta Biigi ve Gözetim Merkezi adına ödülleri alan SBM CEO'su Aydın Satıcı, ödül töreninde yaptığı konuşmada, Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi olarak burada bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ekibi ile gurur duyduğunu söyleyen Aydın Satıcı, birlikte mükemmel işler yaptıklarını ve bunun sonucunda bu ödülleri kazanmayı hakettiklerini belirtti.

stevie awards 2016, stevie awards, aydın satıcı, sigorta bilgi ve gözetim merkezi, sbm60'tan fazla ülkeden 3 bin 800 kurum ve yöneticinin yarıştığı dünya çapındaki organizasyonda SBM'nin ödül aldığı kategoriler şunlar oldu:

"Yılın CEO'su" ödülleri kategorisinde "Sigortacılık" dalında Aydın Satıcı "ALTIN",

"Yılın Şirketi" ödülleri kategorisinde "Sigortacılık" dalında Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi "ALTIN",

"App" ödülleri kategorisinde, "En İnovatif Uygulama" dalında Mobil Kaza Tutanağı uygulaması "ALTIN",

"En İnovatif Şirket" ödülleri kategorisinde Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi "GÜMÜŞ",

SBM İnsan Kaynakları Departmanı, "Yılın İnsan Kaynakları" dalında "BRONZ",

SBM BT Servis Yönetimi Departmanı, "Yılın IT Departmanı" dalında "BRONZ" ödül aldı.​​​

Sosyal Medya