Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
26.6.2015

Bu sayıda…

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi(SBM)​'ndeki ​en son yenilikler ve gelişmelerden haberler veren teknoloji dergimiz BİLGİ 5. sayısı ile yayında!


Büyük bir sevinç ve heyecanla dergimizin 5. sayısını sizlere sunuyoruz.

Bu sayımızda Genel Müdürümüz Aydın Satıcı'nın hem sektör hem de​ kamuoyunun oldukça ilgisini çekecek "Sigorta Yaptırmak İstiyorum" başlıklı yazısına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca önceki sayı​larımızda olduğu gibi sigorta sektörünün önde gelen isimlerinin SBM değerlendirme yazılarına yer verdik.

Demir Hayat Sigorta Genel Müdürü Ali Ersoy dünden bugüne SBM'nin gelişimin​​i​​​​​​, Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu Başkanı Murat Büyükçelebi SBM'nin acentelere katkısını, Allianz Türkiye CEO'su Solmaz Altın SBM'nin yaptığı öncü çalışmaları değerlendirdi.

Sigortamedia Genel Yayın Yönetmeni Can Kantar SBM ile tanışma​ hikayesini ve SBM'nin sigorta sektörünü nasıl aydınlattığını anlattı. Uzman Gözüyle ve Haberler bölümlerimizde SBM çalışanlarının, akışlarımız ve yeniliklerimizle ilgili verdiği bilgilere, Bunları Biliyor ​muydunuz? bölümümüzde daha önce fark etmediğiniz uygulama ve bilgilendirmelerimize ulaşacaksınız.

Keyifle okumanız dileğiyle…
​​​​

 

Sosyal Medya